ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ

Get Adobe Flash player

Eπικοινωνία του Περιφερειακού Διευθυντή Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας με εκπαιδευτικούς, μαθητές και γονείς.

Σας ενημερώνουμε πως η Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας, στο πλαίσιο της καλύτερης δυνατής επικοινωνίας της με την εκπαιδευτική κοινότητα και προκειμένου να δοθεί λόγος και δυνατότητα παρέμβασης σε εκπαιδευτικούς, μαθητές καιγονείς καθιερώνει: Τακτική επικοινωνία ανά δεκαπενθήμερο.

Ο Περιφερειακός Διευθυντής Εκπαίδευσης θα δέχεται ερωτήσεις και προτάσεις και θα απαντά online, με στόχο την ποιοτική αναβάθμιση της εκπαίδευσης στην Κεντρική Μακεδονία.
Η πρώτη επικοινωνία θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 12/10/2023 και ώρα 13.30-15.00.
Για να διατυπώσετε τα ερωτήματά σας εισέρχεσθε τον σύνδεσμο https://submit.kmaked.eu/ τη συγκεκριμένη ώρα.
Για τις επόμενες ημέρες επικοινωνίας θα ενημερώνεστε έγκαιρα από την Ιστοσελίδα της ΠΔΕΚΜ.

Ο Περιφερειακός Διευθυντής Εκπαίδευσης
Κεντρικής Μακεδονίας

Αλέξανδρος Κόπτσης

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
ΛΥΜΠΕΡΗ ΠΑΥΛΙΔΑΚΗ 1, ΒΑΘΥΛΑΚΟΣ
Τηλ: 2310719719
Fax: 2310719719
email: mail@gym-vathyl.thess.sch.gr

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ © 2014. All Rights Reserved.

Σχεδιασμός - Υλοποίηση: Χριστοδουλάκης Πρόδρομος ΠΕ19